Unilink - międzynarodowy lider w automatyzacja produkcji stworzył oprogramowanie Uni_Link które jest  niezależną platformą przeznaczoną dla producentów okien, drzwi i fasad opartych na profilach aluminiowych i stalowych. Jego główną i niewątpliwą zaletą jest współpraca z niemal wszystkimi programami konstrukcyjnymi dostępnymi na rynku. Posiadamy pełne połączenie z Schuco, Wicona, A+W Cantor oraz programami z rodziny LiczOkno: Aliplast Aluprof, Aluron,Blyweert, Cortizo, Ponzio, Reynaers, SoEasy, Yawal. Uni_Link importuje z tych programów spływające zamówienia od klientów i generuje z nich listę cieć na piłę i komplet obróbek do dowolnej obrabiarki CNC. Produkcja setek zamówień sprowadza się do kilku kliknięć!

Technik informatyk, programista
Miejsce pracy: Września
Zadania:
  • projektowania konstrukcji aluminiowych w programach LiczOkno
  • projektowanie obróbek (macr) w programie Uni_Link
  • modyfikacja konfiguracji powyższych programów w celu uzyskania ich pełnej kompatybilności
  • instalacja programów u klientów i ich wsparcie techniczne
Wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie w obsłudze i projektowaniu w programach LiczOkno
  • doświadczenie w zakresie wytwarzania aluminiowych konstrukcji stolarki otworowej
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • gotowość do częstych podróży służbowych krajowych i zagranicznych
Oferujemy:
  • pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o silnej i stabilnej pozycji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełną możliwość kreowania i organizacji swojego stanowiska pracy
  • szybką ścieżkę rozwoju i awansu
  • przydział samochodu do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych